Pilové pásy a jejich výběr

Zabýváme se svařováním a prodejem pilových pásů již přes 30 let, a tak víme, že každý zákazník má v čase jiné potřeby. Právě proto jsme připravili tři způsoby, jak si u nás zákazníci mohou zvolit svůj pilový pás na dřevo, kov nebo maso a kosti. Můžete si vybrat z klasického katalogu produktů, můžete si zadat přesné parametry i mimo „klasické“ rozměry a v neposlední řadě můžete nově hledat vhodné pilové pásy i podle názvu vaší vlastní pásové pily.

636-1
636-1

Výroba dokonalého nástroje

Aby vaše práce byla radostí a vše fungovalo správně, potřebujete perfektní pilový pás. Takový, který má dlouhou životnost, skvěle řeže, nepodřezává, není v řezu hlučný a nepopraská. Pro výrobu takového nástroje potřebujete prvotřídní kvalitní ocel a pečlivý výrobní postup. Proto například proces kalení provádíme natřikrát. Výrobu pilových pásů známe do detailu a víme, že se během ní dá na mnoha místech ušetřit. Vždy je to ale na úkor kvality. Při výrobě pilových pásů proto neděláme žádné kompromisy.

Náš svar není slabým místem

Aby pilový pás řezal rovně a v řezu nehoupal, musí být svar perfektně rovný a zabroušený. A aby dlouho vydržel a nepraskl, musí být správně napěchovaný a pečlivě vyžíhaný. Udělat perfektní svar je věda – a my v SIMONDS to umíme. Naši svářeči u nás pracují dlouhé roky a za jejich práci ručíme. Záleží nám na kvalitě každého svaru.

pictogram | Simonds
pictogram | Simonds

Životnost

Díky neustálým investicím do vývoje mají pilové pásy SIMONDS vyšší produktivitu a delší životnost

doprava-zdarma.svg
ico_hp_delivery_hover.svg

Doprava zdarma

Při nákupu nad 1500 Kč s DPH

zaruka.svg
ico_hp_warranty_hover.svg

Záruka na svar

Pokud vám pilový pás SIMONDS praskne ve svaru, okamžitě jej vyměníme za nový

doruceni.svg
ico_hp_on_time_hover.svg

Doručení do 48 hodin

Někdy to prostě spěchá. Dodání stihneme za 24–48 hodin od objednávky