Pilové pásy - konfigurátor

Nabízíme pilové pásy na kov, dřevo, maso, plast a mnoho dalšího. Našimi hlavním dodavateli jsou značky SIMONDS a Dakin Flathers.

Proč si vybrat pilové pásy SIMONDS

1
1

Rychlé dodání

Jako první v ČR jsme v roce 2008 zavedli dodání pilového pásu do druhého dne. Takovou službu je možné realizovat jen díky perfektně zvládnuté logistice a výrobním procesům, interním informačním systémům a výrobním terminálům.
Co se vlastně děje s vaší objednávkou po tom, co ji obdržíme? Nejdřív ji zadáme do systému, který vyhledá číslo krabice, ze které má být vyrobena. Zároveň vyskočí příslušnému svářeči na výrobním terminálu jméno zákazníka, délka a počet pásů a číslo materiálu. Po svaření a svázání nalepí svářeč na každý pás štítek se jménem zákazníka, údajem o pásu, číslem materiálu, datem svaření a iniciály svářeče. Každá objednávka je tak vlastně zakázkovou výrobou. I přesto od nás celých 70 % objednávek odchází v den, kdy jsme je přijali. 

Kvalitní servis

Zákaznický servis pro nás není jen marketingovou frází. O naše zákazníky se opravdu staráme. Přijedeme, pomůžeme s výběrem správného pilového pásu, zaškolíme obsluhu, zkontrolujeme stav pily, změříme napnutí pásu i hustotu chladicí kapaliny. A když máte při řezání potíže? Jsme pro vás vždy na telefonu. Ozvěte se nám a přijedeme za vámi. Poradíme, seřídíme, vyřešíme. To vše zdarma. Spokojenost našich zákazníků je pro nás nejdůležitější. 

Záruka na svar

Svařujeme na nejmodernějších svařovacích poloautomatech německého výrobce IDEAL Werk. Máme přes 30 let zkušeností a unikátní postup svařování. Na náš svar se můžete vždycky spolehnout, je naší nejdůležitější přidanou hodnotou a za jeho kvalitu ručíme. Pokud vám náš pás praskne ve svaru, ihned vám dodáme nový.

Upozornění: Pokud je pilový pás na konci životnosti a zuby už jsou tupé, dochází k velkému pnutí v materiálu, který je po mnoha tisících ohybech také unavený. Proto pás často ukončí svou životnost tak, že praskne, někdy i ve svaru. V tomto případě se však nejedná o vadu svaru, proto se na tento případ záruka na výměnu pásu za nový nevztahuje.

 

Často při první návštěvě u zákazníků slýcháme, že všechny pásy jsou stejné – že je zajímá jen cena. Z vlastních dlouholetých zkušeností ale víme, že existují velké rozdíly v kvalitě pilových pásů i v kvalitě prodejního a poprodejního servisu.

Kdo chce levné pásy, musí počítat s tím, že:

  • budou vyrobené z levného materiálu a na jejich kvalitu se nebude možné spolehnout
  • svar bude provedený nedbale, nemusí být rovný a pevný
  • pás může obdržet druhý den, ale klidně i za týden nebo později
  • prodejce nebo obchodník na něj nebude mít čas, a pokud se vyskytnou problémy, bude si s nimi muset poradit sám, nebo si zajistit drahý servis
  • pokud bude chtít pás reklamovat, vždy uslyší, že problémy byly způsobené nesprávným používáním. V nejlepším případě mu takový prodejce prasklý pás znovu svaří – tím se ale zkrátí a už nikdy nebude řezat správně.

 

Kvalita bez kompromisů  je naším standardem, proto jsou pilové pásy SIMONDS nejlepší volbou pro profesionální i hobby řezání.

Podívejte se, jak vypadá výroba pilových pásů SIMONDS

Pečlivý výběr oceli, nejmodernější stroje, zodpovědní pracovníci, investice do inovací, nekompromisní výstupní kontrola – to jsou ingredience, které dávají vzniknout precizním pilovým pásům SIMONDS.