Změny v sortimentu

Sloučení produktových řad, změna značení produktu nebo nový pilový pás k řezání dutých profilů. Přečtěte si o tom, jaké novinky jsme pro vás přichystali.

SImonds2
SImonds2

Sloučení produktových řad

Produktové řady univerzálních pásů DieBand, BroadBand a BlockBuster se nově sloučí do nové řady s názvem EPIC GP. Tyto pásy nové generace nabízí řadu vylepšení, díky kterým se životnost i produktivita našich pilových pásů ještě zvýší.

X-51 se mění na XP

Pilový pás X-51 Band se změnil na XP. Materiál zubů teď tvoří materiál ASP s jemnější strukturou a 2× vyšším obsahem wolframu a kobaltu. Díky tomu teď nabízí ještě vyšší odolnost a schopnost řezat houževnaté a tvrdé oceli.

Nový pilový pás SBX 

Představujeme vám naši nejčerstvější novinku – pilový pás SBX na řezání dutých a otevřených profilů. Zesílený zub odolá vibracím i nárazům a spolehlivě pořeže celý kamion jeklů, trubek nebo traverz. Pro vyzkoušení volejte našemu obchodnímu zástupci, se kterým se domluvíte na dostupnosti a testování.

Změny v produktové nabídce SIMONDS

Staré produktové označení Nové označení
DieBand EPIC GP
BroadBand EPIC GP
BlockBuster EPIC GP
X-51 Band XP
Novinka SBX

Jedná se o velké změny, které budou mít velký vliv na přehlednost sortimentu. I toto je důvod, proč se na tyto změny těšíme

Dále Vás může zajímat:

Pomohl vám tento článek?

Ohodnoťte a pomozte nám zlepšovat náš obsah

Celkové hodnocení 0.0
Hodnocení
article-rationg-decoration
Vaše dotazy

Máte dotaz k tomuto článku?