Simonds - Pilové pásy na kov / Bimetaly [www.simonds.cz]

Simonds - Pilové pásy na kov / Bimetaly [www.simonds.cz]

:: Pilové pásy na kov

DieBand Plus - Bimetal, šířky 6, 10, 13 mm BroadBand - Bimetal, šířky 19, 27, 34 mm BlockBuster - Bimetal, šířky 34 - 80 mm SiClone - Bimetal, šířky 27 - 80 mm
m_Str_dieband_plus.jpg m_Str_broadband.jpg m_Str_blockbuster.jpg m_Str_siclone.jpg
Bimetalové pilové pásy M42 DieBand Plus jsou vhodné k řezání menších objemů a pro tvarové řezání. Bimetalové pilové pásy M42 BroadBand jsou vhodné pro širokou oblast použití. Je výborný ať už jej používáte na jednoduché řezání, nebo ve výrobním procesu a zvládá širokou řadu tvarovaných kovů a slitin. Bimetalové pilové pásy M42 BlockBuster jsou navrženy pro řezání při velkém objemu výroby, kde jsou nejdůležitějšími faktory přesnost řezu a životnost pilového listu. Bimetalové pilové pásy M42 SiClone jsou vyvinuty speciálně k řezání legovaných ocelí. Unikátní geometrie zubů prodlužuje životnost pilové listu a zkracuje dobu práce.
X51 Band - Bimetal, šířky 27 - 80 mm TripleChip - Karbid, šířky 13 - 67 mm Set Tooth - Karbid, šířky 13 - 80 mm C-grit
m_Str_x51_band.jpg m_Str_triplechipgold.jpg m_Str_settooth.jpg m_Str_c-grit.jpg
Pilové pásy z materiálu M51 jsou určeny k dělení legovaných a nástrojových ocelí. Extrémní odolnost ostří vůči opotřebení. Karbidový pilový pás Triple Chip je ideální pro řezání vyžadující hladší opracování povrchu a vyšší výrobní objem. Karbidové pilové pásy Set Tooth se zuby ze slinutého karbidu jsou ideální pro řezání slitin za vysokých teplot. Speciální pilové listy jsou rovněž k dispozici pro slévárny neželezných kovů. Karbidové pilové pásy C-grit jsou vysoce specializované pilové pásy pro řezání extrémně tvrdých, tuhých, abrasivních a laminovaných materiálů. Pilový pás C-grit nemá zuby, takže nejsou slabým místem. C-grit má mnohem větší množství řezných hran a proto má menší opotřebení na tvrdých materiálech než pilové pásy se zuby.

Simonds pilové pásy – Dudr Company s.r.o., areál u přejezdu na Machovou, 763 62 Tlumačov
e-mail: info@simonds.cz, telefon: (+420) 777 992 120
Code by PCHweb